EKSKURSIJAS

Apmeklē saimniecību un uzzini visu par kaņepēm, ko ar tām darīt un kā tās aug. Ekskursija ilgst aptuveni vienu stundu un izmaksā 5 eiro no apmeklētāja. Ekskursijā ietilpst:

  • saimniecības apskate (vasarā kaņepju lauki),
  • stāsts par Obelisk Farm un kaņepēm,
  • kaņepju produktu degustācija,
  • kaņepju muzeja apmeklēšana,
  • kaņepju veikaliņš.

DARBNĪCAS

Vienmēr ir aizraujoši iemācīties ko jaunu, īpaši ja vari iegūtās zināšanas pielietot ikdienā, vai pēc tam pamācīt draugus. Mūsu filozofija ir pasniegt tematiskas, ekskluzīvas un nomierinošas apmācības tiem kuri mīl kaņepes vai ir gatavi uzzināt vairāk par tām. Piedāvājam kaņepju papīra vai kaņepju ‘’betona’’ darbnīcas, izmaksas 5 eiro no dalībnieka.

DEGUSTĀCIJAS

Mēs vēlamies dalīties ar apbrīnojamiem kaņepju gardumiem. Ja nekad vēl neesat izbaudījuši mūsu piedāvāto degustāciju apsolam ka tā būs neaizmirstama pieredze! Tai pat laikā uzzini vairāk par kaņepēm, baudot no tām pagatavots labumus.Degustācijas izmaksas 5 eiro no dalībnieka. Tajā ietilpst:

  • kaņepju ‘’piena’’ pagatavošana un degustācija,
  • kaņepju/zemesriekstu sviesta, musli batoniņu, kaņepju ziedu tējas, sēklu, eļļas, proteīna degustācija.


KAŅEPJU MUZEJS

Kaņepju muzejs atvērts 1. Maijā 2019. gadā, pirmais šāda veida muzejs Latvijā. Lasīt vairāk>

KAŅEPJU SKOLA

Kaņepju skola ir pirmā Latvijā. Tās mērķis ir sniegt apmeklētājiem aktuālāko informāciju kas saistīta ar kaņepēm. Ja esat ieinteresēts vai vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību kas saistīta ar kaņepēm, pirmais ko darīt ir zināt aktuālo šajā nozarē.

PIE JUMS

Ja vēlaties saviem audzēkņiem, kolēģiem vai ciemiņiem parādīt ko īpašu esat mūs atraduši!! Piedāvājam apmācības jums ērtā laikā un vietā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Ko par mums saka apmeklētāji0

 .