EKSKURSIJAS

Saimniecības apskate iespēja redzēt kā aug kaņepes un ko mēs ar tām darām. Vienas stundas laikā iegūsiet praktiskas un teorētiskas zināšanas. Vasaras laikā protams arī kaņepju lauki ir te pat.

DARBNĪCAS

Vienmēr ir aizraujoši iemācīties ko jaunu, īpaši ja vari iegūtās zināšanas pielietot ikdienā, vai pēc tam pamācīt draugus. Mūsu filozofija ir pasniegt tematiskas, ekskluzīvas un nomierinošas apmācības tiem kuri mīl kaņepes vai ir gatavi uzzināt vairāk par tām.

DEGUSTĀCIJAS

Mēs vēlamies dalīties ar apbrīnojamiem kaņepju gardumiem. Ja nekad vēl neesat izbaudījuši mūsu piedāvāto degustāciju apsolam ka tā būs neaizmirstama pieredze! Tai pat laikā uzzini vairāk par kaņepēm, baudot no tām pagatavots labumus.

KAŅEPJU MUZEJS

Pašlaik iekārtojam pirmo Kaņepju muzeju Latvijā. Ja vēlies atbalstīt šo iniciatīvu spied šeit.

KAŅEPJU SKOLA

Kaņepju skola ir pirmā Latvijā. Tās mērķis ir sniegt apmeklētājiem aktuālāko informāciju kas saistīta ar kaņepēm. Ja esat ieinteresēts vai vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību kas saistīta ar kaņepēm, pirmais ko darīt ir zināt aktuālo šajā nozarē.

PIE JUMS

Ja vēlaties saviem audzēkņiem, kolēģiem vai ciemiņiem parādīt ko īpašu esat mūs atraduši!! Piedāvājam apmācības jums ērtā laikā un vietā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Ko par mums saka apmeklētāji

‘’Esmu ļoti pateicīgs par iespēju būt šeit. Ieguvu jaunus draugus Latvijā. Vēlos apmeklēt jūs atkal!”

> Jukka, Somija

‘’Ar nepacietību gribu redzēt, kur jūs abus šis ceļs aizvedīs, un ļoti ceru, ka atradīsiet savu vietu šajā ceļojumā. Es redzu lielu potenciālu tajā ko darat!’’

> Jason, Ziemeļāfrika

‘’Paldies par uzņemšanu, mēs sajutāmies kā mājās, iepējams atradām jaunu daļu no ģimenes. Esat ļoti mīļi un stipri. Šai pasaulei ir vajadzīgi vairāk tādi kā jūs."

> Nicolas un Robin. Francija

‘’Liels jums paldies par silto uzņemšanu un izzinošo ekskursiju. Maniem bērniem ļoti garšoja kaņepju batoniņi!’’

> Lillija, Latvija

0

 .