Izveidojām Kaņepju skolu ar domu radīt neformālu vidi zināšanu iegūšanai, kas saistītas ar kaņepēm. Vēlamies dalīties ar mūsu pieredzi. Kaņepju skolas pamati balstīti uz informācijas apriti un cilvēku loka radīšanu, kuri stimulē viens otru tādās nozarēs kā zemkopība, dabīgi būvmateriāli un pārtika veidojot sadarbību starp visiem ieinteresētajiem. Vēlamies iedvesmot visu paaudžu apmeklētājus parādot risinājumus, kuri ir viegli integrējami ikdienā praktiski un ilgspējīgi, vietējā līmenī. Ja vēlaties piedalīties kādās no darbnīcām vai apmācībām droši sazinieties ar mums


Spaļu izmantošana kā siltumizolācijas materiālu - apmācības

Šīs apmācības dalībniekiem dos iespēju būvēt koka karkasa būvi ietrādāt tajā kaņepju ‘’betonu’’, dekorēšanu un apmetuma veidošanu. Apmācībās tiks apgūtas pamata praktiskās un teorētiskās zināšanas par spaļu izmantošanu būvniecībā, ko un kā darīt, lai nepieļautu kļūdas. Igūs praktisku pieredzi: koka karkas\veidņa izbūve, kaņepju ‘’betona’’ sagatavošana un iestrāde sienās.

Mērķi

Apgūt nepieciešamās zināšanas, praktiskās un teorētiskās, kas saistītas ar kaņepju izmantošanu būvniecībā. Procesu, kas saistīti ar praktisko paņēmienu pielietošanu darba gaitā pielietošanu.

Kurš var piedalīties

Mērķa grupas ir iesācēji, entuziasti, prfesionāļi, kuri saistīti ar būvniecības, arhitektūras, lauksaimniecības, permakultūras nozarēm, kā arī jebkurš cits. Iepriekšēja pieredze vai darbarīki nav nepieciešami.

Kas nepieciešams lai piedalītos

Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, līdz 30 dalībniekiem.

Kaņepju kultivēšana- apmācības

Šīs apmācības ir ievads sējas kaņepju kultivēšanā. Kas balstīta uz mūsu personīgo pieredzi un vadlīnijām, kas saistītas ar zemes apstrādi un sekojošām darbībām, kas jāņem vērā lai iegūtu vēlamo rezūltātu. Apmācības dos ieskatu un nepieciešamās zināšanas, kuras liks pamatu dalībnieka tālaikai izaugsmei saistītai ar kaņepju nozari.

Kurš var piedalīties

Ik viens, kurš vēlas uzsākt kultivēt kaņepes, vai uzzināt vairāk par procesiem un darbībām ar kurām jāsaskarās kultivēšanas laikā.

Kas nepieciešams lai piedalītos

Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, līdz 30 dalībniekiem.


Uzsāc savu kaņepju biznesu - APMĀCĪBAS

Ja domājat uzsākt uzņēmējdarbību, kas saistīta ar kaņepēm, tad šīs apmācības iespējam jums var nderēt. Tajās uzzināsiet kas un kā jādara lai uzsāktu veiksmīgu uzņēmuma darbību. Apmācības sniegs jums informāciju, nepieciešamos datus un pētījumus kā arī praktiskus risinājumus. Paralēli saprotot tirgus izpētes svarīgumu dalībnieks iemācīsies izmantot savas iemaņas atrast klientu, piegādātāju un tirgu.

Mērķis

Šo apmācību mērķis ir sniegt  uzņēmējdarbības principus un pamatnostādnes kas palīdzēs dalībniekam piepildīt nostādītos mērķus.

Kurš var piedalīties

Potenciālais uzņēmējs.

Kas nepieciešams lai piedalītos

Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, līdz 30 dalībniekiem.


KAŅEPJU PAPĪRA DARBNĪCA


Šo ‘’dari pats’’ darbnīcu mērķis ir sniegt dalībniekiem visu praktisko un teorētisko informāciju, lai spētu izgatavot kaņepju papīra loksni. Šis ir pamats papīra veidošanā, kā laikā dalībnieks var brīvi izpausties.

Darbnīcas programma:

- kas ir kaņepju šķiedra;

- nepieciešamo materiālu sagatavošana un rīku iepazīšana;

- papīra veidošanas tehnikas apguve;

- kopsavilkums un secinājumi par paveikto.

KAŅEPJU ‘’BETONA’’ DARBNĪCA


Šī ir interaktīva darbnīca, kuras laikā jūs apgūsiet pamata zināšanas, kas nepieciešamas darbam ar kaņepju ‘’betonu’’ izmantojot kaļķi kā saistvielu. Informācija par praktisko pielietojumu ēku siltināšanā, veidņiem un kaņepju ‘’betona’’ iestrādi tajos.

Darbnīcas programma:

- kas ir kaņepju spaļi;

- proporcijas un saistvielu izvēle;

- masas sagatavošana, darba drošība;

- kaņepju ‘’betona’’ konsistence un iestrāde veidņos;

- kopsavilkums un secinājumi par paveikto.

Uzmanību: jebkura dalības atsaukšana jāpaziņo vismas 10 dienas pirms apmācību sākuma, lai tiktu atgriezti jebkuri iegūldītie līdzekļi.
0

 .