EKSKURSIJAS

Apmeklējiet mūsu saimniecību un uzziniet visu par kaņepēm - kā tās aug un ko ar tām darīt. Ekskursija ilgst aptuveni vienu stundu un maksā 5 eiro no apmeklētāja. Ekskursijā ietilpst:

  • saimniecības apskate (vasarā kaņepju lauki),
  • stāsts par Obelisk Farm un kaņepēm,
  • kaņepju produktu degustācija,
  • kaņepju muzeja apmeklēšana,
  • kaņepju veikaliņš.

DARBNĪCAS

Vienmēr ir aizraujoši iemācīties ko jaunu īpaši, ja vari iegūtās zināšanas pielietot ikdienā vai pēc tam pamācīt draugus. Mūsu filozofija ir pasniegt tematiskas, ekskluzīvas un nomierinošas apmācības tiem, kas mīl kaņepes vai ir gatavi uzzināt vairāk par tām. Piedāvājam kaņepju papīra vai kaņepju “betona” darbnīcas, maksa ir 5 eiro no dalībnieka.

DEGUSTĀCIJAS

Mēs vēlamies dalīties ar apbrīnojamiem kaņepju gardumiem. Ja nekad vēl neesat izbaudījuši mūsu piedāvāto degustāciju, apsolām, ka tā būs neaizmirstama pieredze! Tai pat laikā varēsiet uzzināt vairāk par kaņepēm, baudot no tām pagatavotus labumus. Degustācijas maksa ir 5 eiro no dalībnieka. Tajā ietilpst:

  • kaņepju ‘’piena’’ pagatavošana un degustācija,
  • kaņepju/zemesriekstu sviesta, musli batoniņu, kaņepju ziedu tējas, sēklu, eļļas, proteīna degustācija.


KAŅEPJU MUZEJS

Kaņepju muzejs ir pirmais šāda veida muzejs Latvijā. Tas tika izveidots ar mērķi veicināt kaņepju augu un to daudzpusīgās izmantošanas iespējas. Tā kā kaņepes ir daļa no Latvijas vēstures un kultūras, pilnīgi loģiski tika radīta vieta, kas 100% veltīta šim augam. Muzeja ekspozīcijas ir sadalītas četrās daļās: tautasdziesmas, cilvēki un nostāsti, veco laiku iekārtas un kaņepju augu mūsdienīga izmantošana. Lasīt vairāk>

KAŅEPJU SKOLA

Kaņepju skola ir pirmā Latvijā. Tās mērķis ir sniegt apmeklētājiem pašu aktuālāko informāciju, kas saistīta ar kaņepēm. Ja esat ieinteresēts vai vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību, kas saistīta ar kaņepēm, vispirms jums vajadzētu uzzināt pašu aktuālāko šajā nozarē.

PIE JUMS

Ja vēlaties saviem audzēkņiem, kolēģiem vai ciemiņiem parādīt ko īpašu esat mūs atraduši!! Piedāvājam apmācības jums ērtā laikā un vietā. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

0
 .