Mēs izveidojām Kaņepju skolu ar domu radīt neformālu vidi zināšanu, kas saistītas ar kaņepēm, iegūšanai. Mēs vēlamies dalīties ar mūsu pieredzi. Kaņepju skolas pamati ir balstīti uz informācijas apriti un cilvēku loka radīšanu, kas stimulētu viens otru tādās nozarēs kā zemkopība, dabīgie būvmateriāli un pārtika, veidojot sadarbību starp visiem ieinteresētajiem. Mēs vēlamies iedvesmot visu paaudžu apmeklētājus, parādot risinājumus, kas ir viegli integrējami ikdienā, kas ir praktiski un ilgtspējīgi vietējā līmenī. Ja vēlaties piedalīties kādā no mūsu darbnīcām vai apmācībām, droši sazinieties ar mums


SPAĻU KĀ SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLA IZMANTOŠANA - APMĀCĪBAS

Šīs apmācības dalībniekiem dos iespēju būvēt koka karkasa būvi, iestrādāt tajā kaņepju “betonu”, kā arī uzzināt par dekorēšanu un apmetuma veidošanu. Apmācībās tiks apgūtas pamata praktiskās un teorētiskās zināšanas par spaļu izmantošanu būvniecībā, ko darīt un kā rīkoties, lai nepieļautu kļūdas. Dalībnieki iegūs praktisku pieredzi: koka karkasa/veidņa izbūve, kaņepju “betona” sagatavošana un iestrāde sienās.

Mērķi Apgūt nepieciešamās zināšanas, praktiskās un teorētiskās, kas saistītas ar kaņepju izmantošanu būvniecībā, kā arī iemācīties procesus, kas saistīti ar praktisko paņēmienu pielietošanu darba gaitā.

Kas var piedalīties Mērķa grupas ir iesācēji, entuziasti un profesionāļi, kas saistīti ar būvniecības, arhitektūras, lauksaimniecības, permakultūras nozarēm, kā arī jebkurš cits interesents. Iepriekšēja pieredze vai darbarīki nav nepieciešami.

Kas nepieciešams, lai piedalītos Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, maksimālais - 30 dalībnieki.

Kaņepju kultivēšana - apmācības

Šīs apmācības ir ievads sējas kaņepju kultivēšanā. Tās ir balstītas uz mūsu personīgo pieredzi un vadlīnijām, kas saistītas ar zemes apstrādi un nepieciešamajām darbībām, kas jāņem vērā, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Apmācības dos ieskatu un nepieciešamās zināšanas, kas liks pamatu dalībnieka tālākai izaugsmei saistībā ar kaņepju nozari.

Kas var piedalīties Ikviens, kurš vēlas uzsākt kultivēt kaņepes vai uzzināt vairāk par procesiem un darbībām, ar kurām jāsaskaras kultivēšanas laikā.

Kas nepieciešams, lai piedalītos Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, maksimālais - 30 dalībnieki.Uzsāc savu kaņepju biznesu - APMĀCĪBAS

Ja domājat uzsākt uzņēmējdarbību, kas saistīta ar kaņepēm, tad šīs apmācības, iespējams, jums var noderēt. Tajās uzzināsiet, kas un kā jādara, lai uzsāktu veiksmīgu uzņēmuma darbību. Apmācības sniegs jums informāciju, nepieciešamos datus un pētījumus, kā arī praktiskus risinājumus. Paralēli, saprotot tirgus izpētes svarīgumu, dalībnieks iemācīsies izmantot savas iemaņas klientu, piegādātāju un tirgus atrašanā.

Mērķis Šo apmācību mērķis ir sniegt  uzņēmējdarbības principus un pamatnostādnes, kas palīdzēs dalībniekam piepildīt uzstādītos mērķus.

Kas var piedalīties Potenciālais uzņēmējs.

Kas nepieciešams, lai piedalītos Minimālais dalībnieku skaits ir 5 personas, maksimālais - 30 dalībnieki.KAŅEPJU PAPĪRA DARBNĪCA

Šīs “dari pats” darbnīcas mērķis ir sniegt dalībniekiem visu praktisko un teorētisko informāciju, lai spētu izgatavot kaņepju papīra loksni. Šis ir pamats papīra veidošanā, kā laikā dalībnieks var brīvi izpausties.

Darbnīcas programma: - informācija par to, kas ir kaņepju šķiedra; - nepieciešamo materiālu sagatavošana un rīku iepazīšana; - papīra veidošanas tehnikas apguve; - kopsavilkums un secinājumi par paveikto.


KAŅEPJU ‘’BETONA’’ DARBNĪCA


Šī ir interaktīva darbnīca, kuras laikā jūs apgūsiet pamata zināšanas, kas nepieciešamas darbam ar kaņepju “betonu”, izmantojot kaļķi kā saistvielu. Informācija par praktisko pielietojumu ēku siltināšanā, veidņiem un kaņepju “betona” iestrādi tajos.

Darbnīcas programma: - informācija par to, kas ir kaņepju spaļi; - proporcijas un saistvielu izvēle; - masas sagatavošana, darba drošība; - kaņepju “betona” konsistence un iestrāde veidņos; - kopsavilkums un secinājumi par paveikto.

0
 .