OBELISK FARM & FRIENDS

Obelisk Farm apziņa par ilgtspējīgu attīstību ekonomikas, kultūras, sociālajā un vides līmenī ir dziļi sakņota saimniecības principos. Mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību nosaka mūsu vērtības un tas nosaka veidu, kā mēs veicam uzņēmējdarbību. Ņemot to vērā, esam izveidojuši Obelisk Farm & Friends - bezpeļņas organizāciju, kuras mērķis ir veikt sociālās solidaritātes, vietējās kopienas attīstības un vides ilgtspējības pasākumus.

PROJEKTI UN AKTIVITĀTES

AKTĪVISMS

Mēs dzīvojam sarežģītos laikos. Ir svarīgi (šobrīd vairāk nekā jebkad), lai mēs paliktu vienoti un apzinātos savu darbību nozīmi. Lai turpinātu savu darbu, mēs dalāmies ar informāciju un atbalstām dažādus mērķus. Apskatiet tos, kurus mēs šobrīd atbalstām, un, ja jūtat, ka tas ir arī jūsu iemesls... parakstiet petīciju jau šodien! Jo vairāk cilvēku parakstās, jo lielākas iespējas mums ir reāli ietekmēt globālos jautājumus. Tālāk skatiet iemeslus, kurus mēs atbalstām.

Hemp is a human right – not a drug!

Take the Diet Change Not Climate Change

TAKE THE PLEDGE

Save the Amazon - Stand with the guardians of the forest

SIGN THE PETITION

STIPENDIJA 2022

Piedaloties Forum Synergies praktikantu apmaiņas programmā, Obelisk Farm kā saimnieks piedāvā praktikantam iespēju ierasties, pavadīt laiku saimniecībā un iepazīties ar šeit veiktajiem darbiem. Šīs programmas vīzija ir pieredze, kas pamatojas uz zemes enerģiju, vienlaikus radot pamatu, no kura iztēloties jaunus dzīves veidus. Vai tas izklausās pēc kaut kā, kurā jūs vēlētos piedalīties? Tātad, iesaistieties! Reģistrējieties kā praktikants.

MEDIJU SADARBĪBA

Mēs esam atbildīgi par kaņepju ziņu portāla HempToday portugāļu versiju. Portugāļu versijā jūs varat atrast jaunāko informāciju par kaņepēm portugāļu valodā. Noklikšķiniet šeit, lai pārbaudītu HempToday em Português.

KAS GAIDĀMS TĀLĀK

GRĀMATAS TULKOJUMS:
"KAŅEPES UN ILGTSPĒJĪGA ATTĪSTĪBA"


VĒLATIES SADARBOTIES?

Ja jūtaties saistīts ar Obelisk Farm & Friends un vēlaties sadarboties, dalieties savās idejās ar mums, aizpildot anketu.

Pirkumu grozs