KĀPĒC KAŅEPJU SAIMNIECĪBA?

Mēs bieži saņemam šo jautājumu. Atbilde ir pavisam vienkārša: jo priekš mums kaņepes ir viens no neparastākajiem mātes dabas augiem, un mums nav šaubu, ka kaņepes var pabarot, apģērbt, nodrošināt patvērumu un dziedināt visu pasauli. Zinot visus kaņepju augu izmantošanas veidus un priekšrocības, mēs nolēmām izmantot šo kultūru.

Mūsu saimniecība ir kaņepju burvju pasaule, kurā katru gadu dzimst tūkstošiem kaņepju stādu. Laipni aicināti bērni, zemnieki, ceļotāji, sapņotāji, blogu autori un citi. Jūs aiziesiet iedvesmoti!


APMEKLĒT SAIMNIECĪBU

KĀ MĒS KŪLTIVĒJAM KAŅEPES

Mēs uzskatām, ka audzējam kaņepes videi draudzīgā veidā. Mēs vienmēr strādājam, lai augsne būtu veselīga un produktīva.

Mēs piekopjam augu seku un izmantojam āboliņu kā starp kultūru,lai uzlabotu organisko vielu un augsnes struktūru.

Bagātinām augsni ar dabīgo kompostu.

Mēs praktizējam bezaršanas lauksaimniecību, tādējādi netraucējot augsnei, lai samazinātu eroziju un augsnes sablīvēšanos, kā arī veicinātu labvēlīgu augsnē dzīvojošo organismu, piemēram, slieku, attīstīšanos.

Mēs sadarbojamies ar lauksaimniecības pētniecības projektiem.

Daudzas darbietilpīgas lauksaimniecības darbības tiek veiktas ar rokām, piemēram, mulčēšana, sēšana un ražas novākšana, lai mēs varētu samazināt papildu resursus.

SEKOT MŪSU SAIMNIECĪBAI VIETNĒ YOUTUBE


VAI ESAT GATAVI APMEKLĒT SAIMNIECĪBU?

Saimniecība šobrīd ir slēgta. Būsim atvērti no 2023. gada pavasara. Sazinieties ar mums, lai iegūtu jaunāko informāciju par darba laikiem un citu informāciju.


SazinātiesPirkumu grozs