APMEKLĒJIET SAIMNIECĪBU

TAS IR OFICIĀLI: ESAM ATVĒRTI!

KO JŪS ATRADĪSIET OBELISK FARM


KAŅEPJU LAUKI

Mūsu kaņepju lauki ir lielisks veids, kā iepazīt saimniecību un iegūt zināšanas no pirmavota par kaņepju augu pielietojumu un priekšrocībām, kā arī par to, kā darbojas mūsu kaņepju saimniecība. Dodieties ekskursiju aizkulisēs un uzziniet, kā mēs cenšamies audzēt, barot, izglītot un sniegt visu, ko darām šajā saimniecībā.


KAŅEPJU SKOLA

Mēs izveidojām kaņepju skolu ar mērķi radīt neformālās izglītības telpu, kas saistīta ar kaņepēm. Mēs vēlamies dalīties ar praktiskām un inovatīvām zināšanām par industriālajām kaņepēm. Kaņepju skolas pīlāru pamatā ir pieredzes apmaiņa un skolēnu un pasniedzēju tīkla izveide, kas kopā varētu stimulēt citas iniciatīvas dažādās tēmās, piemēram, kaņepju audzēšana, kaņepju pārtika, kaņepju būvniecība un kaņepju papīrs.


KAŅEPJU MUZEJS

Kaņepju muzejs ir pirmais šāda veida muzejs Latvijā. Tas tika izveidots ar mērķi popularizēt kaņepes un to daudzveidīgo pielietojumu. Muzejs ir atvērts no 2019. gada 1. maija. Muzejs ir sadalīts 4 dažādās ekspozīcijās: tautasdziesmas, cilvēki un viņu stāsti, seno laiku darba rīki un mūsdienu kaņepju auga izmantošanas veidi.


KAŅEPJU VEIKALS

Mūsu saimniecībā oiedāvājam plašu kaņepju produktu klāstu. Mums ir tiešsaistes veikals un veikaliņš saimniecībā. Mūsu saimniecības veikalam nav noteikta darba laika. Tā kā mēs piedāvājam tikai mūsu saimniecībā audzētus kaņepju produktus un tos vispirms ir nepieciešams saražot, saimniecības veikals nevar būt pastāvīgi atvērts. Ja vēlaties iegādāties produktus lauku saimniecības veikalā, ir nepieciešams iepriekš piezvanīt. Jūs vienmēr esat laipni aicināti apmeklēt mūsu interneta veikalu.

KAŅEPJU EKSKURSIJAS

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija*

Mūsu ekskursijas gida pavadībā ir lielisks veids, kā iepazīt saimniecību un iegūt zināšanas par kaņepju augu izmantošanu un to priekšrocībām.

Vairāk informācijas

REZERVĒJIET SAVU 2024 KAŅEPJU EKSKURSIJU

Lūdzu, aizpildiet šo veidlapu, lai rezervētu ekskursiju.BUJ PAR MŪSU KAŅEPJU EKSKURSIJĀM

Kur jūs atrodaties?

Obelisk Farm atrodas 2 stundas un 45 minūtes no Rīgas un 35 minūtes no Rēzeknes. Saimniecības adrese ir "Gulbji", Obeliškas, Dekšāres pagasts, Rēzeknes novads, LV-4614. Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā nokļūt saimniecībā.

Vai man ir jārezervē, lai pievienotos ekskursijai?

Lai rezervētu ekskursiju vai degustāciju, lūdzu, zvaniet vai rakstiet Andrim pa tālruni +371 25123595 vai sazinieties ar mums [email protected]

Kā es varu veikt rezervāciju?

Lai rezervētu ekskursiju vai degustāciju, lūdzu, zvani vai raksti Andrim pa tālruni +371 25123595 vai sazinies ar mums [email protected]

Kāds ir jūsu darba laiks?

Obelisk Farm ir atvērta tikai pavasarī un vasarā. Mēs strādājam katru dienu no plkst. 8:00 līdz 19:00. Pārējos gadalaikos saimniecība ir slēgta.

Vai es varu staigāt pa saimniecību bez ekskursijas?

Diemžēl nē. Lūdzam apmeklēt saimniecību tikai pēc ekskursijas vai degustācijas iepriekšēja pieraksta.

Cik maksā ekskursija un/vai degustācija?

Ekskursijas - 5€/ no apmeklētāja (bez kaņepju izstrādājumu degustācijas) 10€/ no apmeklētāja (ar kaņepju izstrādājumu degustāciju) // Bērniem līdz 3 gadu vecumam bez maksas.

Cik ilgi tas ilgst?

Ekskursija ilgst 1 stundu. Ja izvēlieties pievienot kaņepju produktu degustāciju, ierēķiniet papildu 30 minūtes.

Vai es varu fotografēt?

Jā, fotogrfēšana ir atļauta. Un mēs aicinām jūs dalīties tajās ar mums, tāpēc ikreiz, kad publicējat fotoattēlu, atcerieties atzīmēt mūs: @obeliskfarm

Kā es varu atcelt/mainīt rezervāciju?

Lūdzu, zvaniet mums pa tālruni +371 25123595 vai e-pastu [email protected]. Lūdzam brīdināt vismaz 24 stundas iepriekš.