KAŅEPJU KONSULTĀCIJA

Vai vēlies uzsākt kaņepju audzēšanu? Vai nēesi pārliecināts par to, kā audzēt, kur iegādāties sēklas? Nepieciešama palīdzība, lai orientētos procesā, atrastu specializētu aprīkojumu vai kā atrast jaunus tirgus? Vai tev ir kādi jautājumi par kaņepēm, uz kuriem nevar atbildēt pat visprecīzākā Google meklēšana?

Mēs varam palīdzēt. Esam ieguvuši stabilu un nenovērtējamu pieredzi, zināšanu un problēmu risināšanas prasmju bāzi, kas nodrošina panākumus kaņepju biznesā. Tātad, ja vēlies apsteigt konkurentus, sākt savu kaņepju biznesu vai vienkārši tev ir daži jautājumi, kas saistīti ar kaņepēm – mums ir atbildes.

Ļauj mums vienkāršot procesu un nodrošināt tev panākumus, izmantojot mūsu kaņepju konsultāciju pakalpojumu.

Par kaņepju konsultāciju

Visas konsultācijas tiek veiktas attālināti, kas nozīmē, ka varam sazināties, izmantojot tavu izvēlētu videokonferenču platformu, piemēram, Zoom, Google Meet, Skype vai Whatsapp. Tiešsaistes konsultācijas ilgums ir 60 minūtes ar bezmaksas papildu 10 minūtēm (ja nepieciešams). Varam sazināties dažādās valodās: angļu, latviešu, krievu un portugāļu.

Kā tas strādā

Lai sāktu darbu, tev būs jāaizpilda tālāk esošā pieprasījuma veidlapa vai jānosūta mums e-pasts uz obeliskfarm[@]gmail.com. Tas ļaus mums zināt, kas tevi interesē, pie kā plāno strādāt, un kad mēs varam tikties tiešsaistē tev vispiemērotākajā laikā un dienā.

E-konsultācija

Kad būsim apstiprinājuši visu informāciju, varēsi turpināt un apmaksāt konsultāciju pakalpojumu (skatīt atjaunināto cenu zemāk). Saite uz mūsu sanāksmi tiks nosūtīta pēc tam, kad būsim veiksmīgi saņēmuši  maksājumu. Kad saņemsi apstiprinājumu, mēs nodrošinām e-konsultāciju sanāksmi, lai tu varētu attīstīties un risināt šo nākamo lielo lietu!

Kā viena no vadošajām kaņepju saimniecībām, Obelisk Farm piedāvā augsta līmeņa tehnisko un praktisko pieredzi, kā arī stratēģisku vīziju, lai sasniegtu praktiskus ilgtermiņa risinājumus tavam kaņepju biznesam. Mums ir nepieciešamie rīki un zināšanas, lai palīdzētu tev attīstīt savu ideju un uzzināt, kā pareizi pārvaldīt savu paplašināšanos vai nākamo projektu.

REZERVĒ TIKŠANOS

Lai pieteiktos kaņepju konsultācijas pakalpojumam, lūdzu, aizpildi šo pieteikuma veidlapu:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.