SVEIKI!

Mēs esam Andris, Débora, Gabriela un Fredis.

Un mēs esam tik priecīgi, ka esat šeit!

MĒS ESAM ĢIMENES KAŅEPJU SAIMNIECĪBA

MŪSU KAŅEPJU SAIMNIECĪBA IR VELTĪTA KAŅEPJU KULTIVĒŠANAI UN APBRĪNOJAMU KAŅEPJU IZSTRĀDĀJUMU RAŽOŠANAI, TĀ KATRAM SNIEDZOT RĪKUS UN INFORMĀCIJU, KAS JĀZIN PAR KAŅEPĒM UN TO PRIEKŠROCĪBĀM

Mēs dibinājām saimniecību 2017. gadā, un kopš tā laika esam veltījuši savu dzīvi kaņepju audzēšanai un produktu radīšanai, vienlaikus izglītojot citus par kaņepju auga izmantošanu un priekšrocībām. Mūsu saimniecība, kas atrodas Latvijas austrumu daļā, Latgales reģionā, ir pilna ar kaņepēm, kas atspoguļo mūsu nodomu dzīvot ar dabu saistītu dzīvi. Pētniecība un izglītība ir mūsu darbības pamatā. Šeit jūs atradīsiet kaņepju skolu, kaņepju muzeju, kaņepju laukus (vasaras sezonā) un kaņepju veikalu, kas piedāvā mūsu ļoti iecienītos kaņepju izstrādājumus un dāvanas.

Kādā mūsu dzīves brīdī mēs jutām vajadzību vairāk būt saistītiem ar dabu. Tāpēc 2014. gadā mūsu ģimene pameta pilsētas dzīves steigu Londonā un pārcēlās uz nelielu ciematu, ko sauc par Obeliškām. Mēs tiecāmies pēc lēnākas, vienkāršākas dzīves, kas katru dienu mūs savienotu ar dabu.

Domājot, ko mēs varētu darīt savā zemē, mēs saskārāmies ar neparastu augu: kaņepēm. Pirmās sēklas tika iesētas 2016. gadā, un pēc daudziem izmēģinājumiem un kļūdām mēs kļuvām pietiekami pārliecināti, lai audzētu un ražotu kaņepju produktus. Drīz vien izplatījās ziņas par mūsu kaņepju saimniecību, un cilvēki, kurus mēs vēl nepazinām, sāka jautāt, vai viņi varētu pasūtīt mūsu produktus un apmeklēt mūsu saimniecību. Kopš tā brīža mēs jutām, ka esam atraduši savu aicinājumu un vēlamies nodoties kaņepju dzīvē.

Tā viss sākās kā neliela kaņepju saimniecība, un ir kļuvusi par izglītības saimniecību, kas specializējas kaņepju cienītājiem nepieciešamo rīku un informācijas sniegšanā, lai audzētu savu sapņu kaņepes. Lai gan tik daudz kas ir mainījies, ģimene joprojām ir visa mūsu darbības pamatā. Un mums ir ļoti paveicies, ka mums ir iespēja pavadīt dienas kopā skaistajos Latvijas laukos.

Un katru dienu mums tiek atgādināts, kāpēc esam izveidojuši saimniecību: lai varētu dzīvot ar dabu saistītu dzīvi, vienlaikus izglītojot citus par kaņepēm. Piekļuves nodrošināšana informācijai, kas palīdzēs jums augt un plaukt. Tā ir mūsu lielākā vēlēšanās!

Mēs esam patiesi pateicīgi par atbalstu, ko esam saņēmuši šo gadu garumā, un vēlamies pateikties jums no visas sirds.

ATBALSTĪT DARBU, KO DARĀM

Ja jums patīk mūsu darbs, mūsu sniegtā informācija ir noderīga un vēlaties mūs atbalstīt, izglītojot citus par kaņepēm, ir vienkāršs veids, kā to izdarīt. No šī brīža jūs varat kļūt par mūsu patronu. Iemaksājot tikai 3 eiro mēnesī, jūs palīdzēsiet mums turpināt darbu. Mēs esam ļoti pateicīgi ikvienam, kurš velta laiku, lai mūs atbalstītu!


TURPINIET SEKOT MŪSU STĀSTAM

#obeliskfarm


Pirkumu grozs